Vyhledávání

EAN: 4015570061944 Kód: 6194 Obj. kód: 21028

Atlantic Oel Bio Bike Reiniger čistič 500ml

Atlantic Bio Bike Reiniger čistič 500ml Novinka

Nový ATLANTIC Bio Bike Cleaner nejen čistí celé kolo, ale také chrání životní prostředí. THINK GREEN - plný výkon, plně ekologický. Máte rádi své kolo a přírodu? Pak je ATLANTIC Bio Bike Cleaner přesně tou správnou volbou.

Přínosy pro životní prostředí:

    Vyrobeno z více než 98% přírodních surovin
    Biologicky odbouratelný
    Bez toxických látek
    Bez barviv a vůní

Technické výhody:

    Silné čištění
    Rozpouští všechny druhy nečistot
    Úroveň pH neutrální
    Pro celé kolo a všechny komponenty
    Skvělé také pro elektrokola

ATLANTIC Bio Bike Cleaner je nový typ biologického čističe pro celé kolo a všechny komponenty. Ekologický vzorec se skládá z více než 98% obnovitelných a přírodních surovin. Čistič je biologicky odbouratelný, chrání půdu a vodu a neobsahuje vůně, barviva a toxické látky. Čistič ATLANTIC Bio Bike Cleaner také ekologicky odstraňuje těžké nečistoty, jako je bláto a olej. Čistí automaticky a beze zbytků, je neutrální z hlediska PH a je také ideální pro matné barvy a carbon.V zájmu ochrany životního prostředí a zdraví je důležité používat ekologicky nezávadný biologicky odbouratelný čistič. Nejen vaše kolo má radost z výkonného čištění, ale také příroda! Tip: Zdokonalte péči o udržitelné kolo a k promazání řetězu použijte organický olej na řetězy ATLANTIC. Skládá se z více než 90% obnovitelných surovin.

Použití

Postříkejte celé kolo přípravkem ATLANTIC Bio Bike Cleaner a nechejte ho 2-3 minuty působit. Poté jednoduše opláchněte silným proudem vody (bez vysokého tlaku). Nepoužívejte na sklo nebo na přímé sluneční světlo.

Cena s DPH329.00 Kč

skladem

Parametry

Objem 500 ml

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Dotaz na produkt

Načíst