Vyhledávání

Nový Schwalbe Pro One

SCHWALBE PRO ONE
TUBE TYPE

Závodní high-end dušový plášť. Kombinuje Souplesse, rychlost a ovládání na nejvyšší úrovni.Nejlepší silniční plášť Schwalbe jaký kdy byl vyvinut. S nejnovější konstrukcí Souplesse Carcass a špičkovou ochrannou tkaninou V-Guard je Pro One referencí pro závodní pláště s duší.

Vývoj

Díky intenzivní spolupráci s vrcholovými a juniorskými sportovci jsme zjistili, že závodníci chtějí plášť, který se nejen rychle a lehce odvaluje, ale také nabízí dokonalou přizpůsobivost.Plášť, jehož pocit z jízdy odpovídá galusce. Plášť, který rychle a přesně převádí příkazy cyklisty a poskytuje citlivou zpětnou vazbu. Plášť, který „žije“. Logicky, protože kromě jedinečného pocitu z jízdy má Souplesse ještě další velkou výhodu: pomalejší únavu cyklisty. V důsledku toho může podat vyšší nebo delší výkon. To lze dokázat nejen vědecky v testech a výpočtech, ale také zkušenostmi na kole.

Technologie – kostra pláště Souplesse

Turn-up konstrukce integruje technologii Tubeless Easy nejpokrokovějším způsobem. Díky tomu je plášť tak nesrovnatelně pružný a pohodlný. Pocit z jízdy je podobný hedvábně hladkému chování klasické galusky.

V-Guard                                                                                                                                                          

Vložka je vyrobena ze speciálně vyvinutého high-tech polymerního vlákna, které se také používá pro neprůstřelné vesty a vesty odolné proti propíchnutí. Chrání dokonale proti řezům a průpichům a je extrémně lehká. V-Guard neovlivňuje valivý odpor ani pružnost pláště. 14 mm široká vložka chrání celý běhoun a tím zajišťuje extrémně vysokou odolnost proti propíchnutí. 3-vrstvá boční stěna také spolehlivě chrání před proříznutím.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat