Oleje, maziva, čističe

9973


Zefal čistič Bike Wash 1l


Vysoce účinný čistič pro vaše kolo.Odstraňuje prach a špínu. Použitelný pro celé kolo,vytváří ochrannou vrstvu proti korozi aniž by poškodil plastové díly. Objem 1 l.


CENA
269,- Kč

9982


Zefal odmašťovač Bio Bike Degreaser 1l


 Odmašťuje a čistí.Rozpouští mastnoty a špínu.Jeho jedinečné složení umožňuje jednoduché spláchnutí bez zanechání skvrn na čistěném povrchu.Z 90% biologicky odbouratelný.Objem 1 l.


CENA
399,- Kč

4993


Atlantic vosk na kola Basic level 300ml rozprašovač


Voskem ošetříte všechny lakované a kovové části kola a ochráníte je tak před vodou a nečistotami.Působí proti korozi a otěru. Díky jemnému střiku lze ošetřit i těžko přístupné části a dutiny. Optimální i pro matné laky. Jednoduše kolo nastříkat, otřít a je hotovo!


CENA
209,- Kč

4337


Atlantic radglanz čistič+lesk plast


Čistí a konzervuje všechny kovové a lakované díly odpuzuje vodu,chrání proti korozi a usnadñuje každodenní péči.


CENA
299,- Kč

4388


Atlantic čistící utěrky Glanz fix 20ks dóza


Utěrku vytáhnout, otřít kolo – hotovo! Kolo je očištěno, nakonzervováno a blýská se jako nové. Jednodušší už profi údržba nemůže být. V praktické dóze je 20 utěrek napuštěných Atlantic čističem a leskem.


CENA
285,- Kč

4191


Atlantic čistič a odmašťovač 150 ml sprej


Odstraňuje a odmašťuje nečistoty, olej a mastnoty z brzdových a pohonných systémů, alu ráfků a skla absolutně beze zbytků.


CENA
209,- Kč

5394


Atlantic čistič carbonu 500ml


Čistič karbonu jemný a šetřící Efektivní čistící prostředek specielně na díly z karbonu. Tip: nastříkejte Atlantic čistič karbonu,nechte chvíli působit a poté opláchněte.Následně ošetřete Atlantic prostředkem pro údržbu karbonu. Obsažené látky : 5%-15% neionické tensory Art.Nr.5394 Obsah : 500ml


CENA
319,- Kč

4891


Atlantic čistič matných laků 150ml sprej


Stále víc kol má matné laky. Atlantic Matt-Pflege je optimální prostředek pro jejich údržbu. Zachová originální matný efekt a konzervuje spolehlivě všechny matné kovové součástky.


CENA
209,- Kč

5195


Atlantic čistič řetězu 200 ml rozprašovač


Čistič řetězu Atlantic ukáže svoji účinnost při čištění řetězu, kazety a všech komponentech řazení. Bez problému je zbaví tuku,oleje,pryskyřice a bláta.Zároveň zabraňuje vymývání jednotlivých článků řetězu. Při silném znečištění naneste čistič přímo na komponenty a nechte 2 minuty působit.Špína a bláto se uvolí a lehce je pak setřete hadříkem. Následně ošetřete řetěz mazivem Atlantic s PTFE.


CENA
179,- Kč

5194


Atlantic čistič univerzální 500 ml rozprašovač


Atlantic čistič je šetrná náhrada vysokotlakého čištění.Účinný čistící prostředek pro znečištěná kola a všechny součástky.Rozpustí a odstraní všechnu špínu a bláto.Dokonce i zbytky maziv a olejů povolí pod jeho účinkem.Jednoduše postříkat celé kolo, chvíli nechat působit, smýt a je kolo čisté!


CENA
309,- Kč

5137


Atlantic čistič univerzální náhradní náplň 500ml


Atlantic čistič je šetrná náhrada vysokotlakého čištění.Účinný čistící prostředek pro znečištěná kola a všechny součástky.Rozpustí a odstraní všechnu špínu a bláto.Dokonce i zbytky maziv a olejů povolí pod jeho účinkem.Jednoduše postříkat celé kolo, chvíli nechat působit, smýt a je kolo čisté!


CENA
259,- Kč

238


Atlantic olej na kola 1000ml


Oblíbený olej pro kola i domácnost. Na promazání skřípajících a zatuhlých součástí.Dílenské balení 1000ml.


CENA
259,- Kč

221


Atlantic olej na kola 100ml


Oblíbený olej pro kola i domácnost. Na promazání skřípajících a zatuhlých součástí. Olejnička umožní nasazení všude tam, kde to skřípe nebo drhne a to i na špatně přístupných místech.


CENA
49,- Kč

4493


Atlantic silikon olej Basic level 300ml sprej


Umělohmotné povrchy budou zas hladké a elastické.Silicon odpuzuje nečistoty a vodu,obnovuje barvy a impregnuje řetězy a bowdeny.


CENA
209,- Kč

4491


Atlantic silikonový olej spray


Umělohmotné povrchy budou zas hladké a elastické.Silicon odpuzuje nečistoty a vodu,obnovuje barvy a impregnuje řetězy a bowdeny.


CENA
197,- Kč

4698


Atlantic sprej na vidlice


Atlantic olej na vidlice udržuje všechny části a těsnění na vidlici v chodu. Vnitřní nohy vidlice jsou současně očištěny a ošetřeny, takže jsou ochráněny proti silnému znečištění.


CENA
175,- Kč

9750


Zefal All in one čistič,odmašťovač,mazivo


Vše v jednom.Odmašťuje, čistí i promazává.Ochranný film zabraňuje rezivění.100% biologicky odbouratelný.


CENA
209,- Kč

9972


Zefal čistič 500ml sprej Bike wash


Vysoce účinný čistič pro vaše kolo.Odstraòuje prach a špínu. Použitelný pro celé kolo,vytváří ochrannou vrstvu proti korozi aniž by poškodil plastové díly.


CENA
219,- Kč

9604


Zefal olej Dry Lube 300ml sprej


Ideální pro suché povětrnostní podmínky.Chrání před korozí, odpuzuje prach a písek. Toto mazivo je ideální pro suché a prašné podmínky. Je rychleschnoucí a vytváří čistý ochranný film, který dlouhodobě chrání proti prachu. Ideální na řetězy, bovdeny a řazení.


CENA
269,- Kč

9603


Zefal olej Pro Bio Lube 125ml


Mazivo s dlouhou životností do všech podmínek. Pro bio lube je specielní mazivo pro závodníky a výkonostní sportovce.Syntetické estery zaručují ochranu kovových částí proti každodennímu opotřebení,zatížení v tahu a korozi. Je plně funkční za každého počasí. Toto mazivo je plně biologicky odbouratelné.


CENA
189,- Kč

9602


Zefal olej Wet Bio Lube 125ml


Mazivo pro mokré podmínky.Velmi účinný proti korozi. Složen z rostlinných olejů a syntetických esterů.Wet bio lube se hodí nejlépe do mokrých a blátivých podmínek. řetěz je obalen velmi tenkou ochrannou vrstvou, umožòující lepší řazení. Toto mazivo je plně biologicky odbouratelné.


CENA
189,- Kč

9605


Zefal ProII grease vazelína 150ml


Mazivo obsahující Lithium.Teplotně stálé, odpuzuje vodu, chrání proti korozi.Pro denní používání, idální pro ložiska,hlavové složení,středové dložení,náby a sedlovky.


CENA
159,- Kč

9985


Zefal odmašťovač Z-Degreaser sprej 300ml


Odmašťuje a čistí.


CENA
239,- Kč

9601


Zefal olej Dry Lube 125ml


Ideální pro suché povětrnostní podmínky.Chrání před korozí, odpuzuje prach a písek. Toto mazivo je ideální pro suché a prašné podmínky. Je rychleschnoucí a vytváří čistý ochranný film, který dlouhodobě chrání proti prachu. Ideální na řetězy,bovdeny a řazení.


CENA
159,- Kč

 

Předobjednávky