Brýle

GBINLU


Spiuk brýle Binomial Lumiris II


  Moderní design, možnost upevnění optického kitu. Rám z odolného polykarbonátu Grilamid TR90, protiskluzová úprava Rubber XT, tvrdé pouzdro.Samozabarvovací skla Lumiris II.


CENA
1.499,- Kč

GMAM


Spiuk brýle Mamba


Agresivní,dynamické, s charakterem - to jsou slova nejlépe vystihující tento nový typ brýlí od Spiuku. Zaujmou minimalistickým designem a ergonomickým zpracováním. Pro silničáře i bikery. Odolný rámeček s gumovými koncovkami Rubber XT. V balení 2 náhradní skla z polykarbonátu. Ochranný obal z mikrovlákna. Váha 28 g.


CENA
1.890,- Kč

GBIN


Spiuk brýle Binomial


Moderní design, možnost upevnění optického kitu. Rám z odolného polykarbonátu Grilamid TR90, protiskluzová úprava Rubber XT, tvrdé pouzdro.


CENA
1.190,- Kč

GETH02


Spiuk brýle Ethnia


Brýle Ethnia Obroučky materiál Grilamid nabízí kombinaci minimální hmotnosti a výborné pevnosti a pružnosti.Vhodné pro všechny druhy sportu jako surf,lehká atletika,cyklistika,lyžování atd. Skla Z netříštivého polykarbonátu.Anti-fog úprava.3 druhy skel,sáček z mikrovláken,kovové pouzdro.


CENA
1.346,- Kč

GTRO01


Spiuk brýle Trophy polarizační


Minimalistický design.Polarizační skla pro ostřejší vidění. Protiskluzové gumové části.Váha 25 g.


CENA
1.090,- Kč

GVEN02


Spiuk brýle Ventix


Brýle Ventix Obroučky materiál Grilamid TR90 nabízí kombinaci minimální hmotnosti a výborné pevnosti a pružnosti.Geometrie obrouček díky dozadu protaženému oblouku zaručuje optimální ergonomii. Skla Díky hlubokému oblouku obrouček jsou skla brýlí Ventix dostatečně velká a zabraòují bočnímu vnikání paprsků a tím i nežádoucím odleskům.absorpce UVA i UVB záření je 100%.Sada 3 skel – mnohovrstvé REVO,oranžové pro velký kontrast,bílé sklo. Všechna skla s vnitřní vrstvou anti-fog proti zamlžování. Typy skel čirá anti-fog. Světelný filtr 0.Světelná propustnost 91%.Propustnost označuje světelnou intenzitu, která skutečně projde sklem k oku.Ochrana proti větru a slabými nárazy např.od hmyzu, deště apod. Oranžová ,vysoký kontrast,anti-fog Světelný filtr 1.Světelná propustnost 49%.Zlepšuje vidění při difusním a slabém světle. Zesiluje kontrast a je ideální pro rychlostní sporty.Zlepšuje trojrozměrné vidění. Kouřově šedá,zrcadlová. Světelný filtr 3.Světelná propustnost 17%.Zrcadlovky jsou ideální pro jasné slunečné dny.Všestranné sklo pro sport venku,na pláž na procházky atd. Modrá, zrcadlová. Světelný filtr 3. Světelná propustnost 11%.Pro vysokou světelnou intenzitu.Doporučeno pro vysokohorské túry,pláž,vodu a sníh. Vícevrstvá Revo Světelný filtr 3. Světelná propustnost 12%.Vícevrstvá skla chrání oko před náhlými světelnými efekty,zesiluje kontrast a zvyšuje ostrost vidění. Skla Lumiris 8126 Tato samozabarvující skla mají světelnou propustnost od 81% do 26% při nejsilnějším stavu filtru.Všestranná skla s úpravou anti-fog.


CENA
1.785,- Kč

 

Předobjednávky