tekuté lepení, lepidlo na galusky, samolepící záplaty

3711


Schwalbe Doc Blue Professional tekuté lepení 500ml


""Nový Doc Blue: ještě lepší pro přechod na Tubeless.Produkce od Stans No Tubes! Samozřejmě také pro ochranu před defektem pro duše, galusky a normální bezdušové systémy. Láhev 500 ml Použití: 60 ml/plášť (silniční 30ml) působí ca 2-7 měsíců. Poté vyschne a utvoří gumový film. Může být několikrát obnoven. Jen pro duše s vyměnitelným ventilkem. Není určen pro hrubé defekty ( proříznutí,prasknutí). Nepoužívejte v kombinaci s CO2 patronami!


CENA
599,- Kč

3710


Schwalbe Doc Blue Professional tekuté lepení 60ml


""Nový Doc Blue: ještě lepší pro přechod na Tubeless.Produkce od Stans No Tubes! Samozřejmě také pro ochranu před defektem pro duše, galusky a normální bezdušové systémy. Láhev 60ml Použití: 60 ml/plášť (silniční 30ml) působí ca 2-7 měsíců. Poté vyschne a utvoří gumový film. Může být několikrát obnoven. Jen pro duše s vyměnitelným ventilkem. Není určen pro hrubé defekty ( proříznutí,prasknutí). Nepoužívejte v kombinaci s CO2 patronami!


CENA
219,- Kč

3900


Schwalbe lepení samolepicí záplaty


S novými samolepícími záplatami opravíš díru v duši rychle a bez problémů. Jenom zdrsni smirkem plochu okolo průpichu, nalep záplatu a můžeš pokračovat v jízdě.


CENA
129,- Kč

3708


Schwalbe lepidlo na galusky 180g


Lepidlo na galusky Schwalbe lepidlem dokonale zafixujete rychlé pláště na ráfku.Štětec na nanášení je integrován ve víčku dózy.


CENA
399,- Kč

3713


Schwalbe lepidlo na galusky 90g tuba


Schwalbe lepidlem dokonale zafixujete rychlé pláště na ráfku. Nově teď také v 90g tubě


CENA
299,- Kč

 

Předobjednávky